ایران سرزمین منست

 

نمی دانم دلم زخم خورده است یا تنم... اما می دانم بغض بس غریبی راه گلویم را سخت بسته است...

تا به امروز به تو هم حق حیات می دادم. متمدن بودم انگار... هنوز از پشت عینک روشنفکری  نگاهت می کردم! ... فکر می کردم به روزی که سیاهی دلت را به زور نورهای گریزان خورشید روشن خواهم کرد... حق نه با من است و نه با تو... حق هم با من است و هم با تو...

اما... اما...

کاش بدانی که امروز تو نه جسمم را آزردی که به ضربی سختتر، آینه تفکرم را شکستی... امروزها دیگر نمی خواهم حتی نگاهت را ببینم. امروزها دیگر سخت می دانم دلم را به رویت بگشایم و سخت می دانم که دلم بخواهد زیر سقف آسمان بالای سرم که تمامی حق من است، حقی هم به تو بدهم... تو تمام سهم حقت را در طی این سالهای خاکستری استفاده کردی...آن هم کاملا یک طرفه!... دیگر حتی به زور چوب هم  نمی توانی آسمانم را تقسیم کنی. من دیگر حتی یک مولکول از هوایم را و حتی یک نگاه از سیمای دماوندم را با تو تقسیم نمی کنم... تمام گلهای شیراز مال من است... البرز تهران مال من است... نقش جهان اصفهان مال من است... پاسارگاد و تخت جمشید مال منست و تمامی خلیج فارس مال منست... دیگر حتی نمی خواهم اسم ایرانی روی تو بگذارم...ایران سرزمین من است!

 

/ 12 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پویا آریانا

سلام ممنون از لطفت راستش خودم هم نمی دونم فقط خدا کنه خوب بگذره واسه م دعا کن

محکوم

ایران حق ماست آزادی هم حق ماست ایران آزادم آرزوست

محمد هادي

سلام ممنون که اظهار لطف فرمودید و سر زدید... بله واقعان کوهنوردی دنیای بیکاری است از خلقت خداوند... شاد و تندرست باشید..

علی ودایع

سرطان خودخواهی های آدمیان حق تقسیم حیات را از آنها سلب می کند و آنها را از هم دور درد مشترکی که همه مارا از هم دور می کند تا . . .

sky

خیلی زیبا ایران رو توصیف کردی واقعا زیبا بود[گل]

آرش شفاعی

من چون خودم خیلی مصاحبه کرده ام با افراد می گویم واقعا کار سختی است و استرس دارد

شیطان

این بغض غریب خیلی از راهها رو بسته و امکان تقسیم زمین و آسمان و هر آنچه از آن توست .... اینجا سرزمین توست .....

کاکتوس

[سوال] اینجا ب 1 زبون دیگه شده!!!!!!! من نشد بخونمش!!!!!!!!!!!!1 ابجی جون خوبم شما خوبی؟